Nuty: Nuty

Jazzowe dzieje Polaków - Andrzej Wasylewski (+ 4 płyty DVD)

99 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Jazzowe dzieje Polaków' autorstwa Andrzeja Wasylewskiego - reżysera i operatora filmowego, to opowieść o polskim jazzie największych twórców tego gatunku. Autor w swej książce zebrał rozmowy z takimi muzykami, jak: Jerzy Duduś Matuszkiewicz, Jan Ptaszyna Wróblewski, Michał Urbaniak, Andrzej Trzaskowski, Zbyszek Namysłowski, Wojciech Karolak, Tomasz Stańko czy Włodzimierz Nahorny.Całość dopełniają zdjęcia z żartobliwym komentarzem Wojciecha Karolaka oraz 4 płyty DVD, na których znajduje się film 'Jazzowe dzieje Polski', koncert Jarka Śmietany oraz muzyczny film biograficzny - pro memoria Andrzejowi Trzaskowskiemu.   Tytuł: Jazzowe dzieje Polaków. Biografia wielogłosowa.Autor: Andrzej WasylewskiStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Instytut Pamięci NarodowejFormat: 336 str., 247x338 mm, pudełko kartonowe, w komplecie 4 płyty DVDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788380983489 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Hejda Tadeusz - Studium jazzowe na saksofon
Numark PT-01 USB przenośny gramofon
PWM Gershwin George - Gold, utwory jazzowe na fortepian + CD
Reloop CD Wallet 96 digital camo
Andrzej Białko

Andrzej Białko

Urodził się w 1959 r. w Krakowie, ukończył Państwowe Liceum Muzyczne w klasie fortepianu.

Tytus Wojnowicz - obój

Tytus Wojnowicz - obój

Studiował m.in. w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz we Freiburgu w Niemczech. Od 1989 r. gra z Warszawskim Kwintetem Dętym, z którym nagrał 2 płyty i koncertował w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, na Tajwanie i w USA (m.in. w Carnegie Hall).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl