Nuty: Nuty

Jazz Warm-ups and Vocalises - Gary Walth (+ audio online) - rozgrzewki i wokalizy w śpiewaniu jazzowym - nuty na chór mieszany i fortepian

164 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera doskonały zestaw rozgrzewek dla chóru jazzowego zaprojektowany w celu wzmocnienia i stymulowania rozwoju umiejętności wokalnych i chóralnych każdego członka zespołu. Myśląc o rozgrzewce jako o "mini lekcji śpiewu", można wzmocnić koncepcje poprzez konsekwentne zachęcanie, krytykę, rozwiązywanie problemów i pochwały. Ten praktyczny tom pomoże dyrygentowi zapewnić doskonały materiał rozgrzewkowy poprzez ćwiczenia wspomagające oddech, otwarty dźwięk, elastyczność, jednolitość samogłosek, równowagę, intonację i umiejętność swobodnej improwizacji. Każde ćwiczenie zawiera akompaniament klawiszowy z wieloma modulacjami oraz profesjonalne nagrania sekcji rytmicznej i wokalistów wykonujących każde ćwiczenie na dołączonej płycie CD. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Jazz Warm-ups and VocalisesAutor: Gary WalthStopień trudności: dla początkującychInstrument: chór, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 80 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781458405791 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Warm Audio WA-14 mikrofon pojemnociowy
Warm Audio WA-87 R2 Black mikrofon pojemnociowy
Ibanez GWB 1005 NTF Gary Willis gitara basowa
Vic Firth M25 Gary Burton Signature, paki do wibrafonu
JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl