Nuty: Nuty

Jazz Piano Masterclass with Mark Levine - The Drop 2 Book (+ płyta CD) - nuty na fortepian

102 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Jazz Piano Masterclass with Mark Levine - The Drop 2 Book' to pierwsza i jedyna publikacja, który pokazuje i bada podejście do gry jazzu przez takich mistrzów jak, Kenny Barron, McCoy Tyner, Barry Harris, Cedar Walton czy Bill Evans. Autor - światowej sławy pianista i pedagog - Mark Levine daje czytelnikowi wszechstronną wiedzę, prowadząc go krok po kroku od poziomu podstawowego do zaawansowanego, dotyczącą fascynującego podejścia do wyrażania dźwięczności akordów.Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej wszystkie przykłady z książki.   Tytuł: Jazz Piano Masterclass with Mark Levine - The Drop 2 BookAutor: Mark LevineStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Sher Music Format: 68 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781883217471 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Harrison Mark - Contemporary jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Harrison Mark - Smooth jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Rni - Big book of ragtime piano
PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl