Nuty: nuty na saksofon

Jazz & Blues: Tenor Sax - 14 standardów - nuty na saksofon tenorowy (+ audio online)

95 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


To wdanie to wyjątkowa antologia muzyki jazzowej i bluesowej. Publikacja zawiera aż 14 kultowych standardów w znakomitych opracowaniach na saksofon tenorowy. Wśród nich znajduję się m.in Fly Me To The Moon, A Night In Tunisia czy Take The “A” Train. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Bernie's Tune Cry Me A River Desafinado Fever Fly Me To The Moon (In Other Words) God Bless' The Child Harlem Nocturne Moonglow A Night In Tunisia One Note Samba (Samba De Uma Nota So) Opus One Satin Doll Take The “A” Train Yardbird Suite Tytuł: Jazz & Blues: Tenor Sax - 14 standardówAutor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: saksofon tenorowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 32 strony, A4, oprawa miękka + kod do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634004452 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Steuer Stroik Saksofon tenorowy Jazz 3
Eugene Rousseau Ustnik Saksofon tenorowy Studio Jazz Rozwarcie SJ8
Eugene Rousseau Ustnik Saksofon tenorowy Studio Jazz Rozwarcie SJ5
Eugene Rousseau Ustnik Saksofon tenorowy Studio Jazz Rozwarcie SJ4
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

José Cura

José Cura

Światowej sławy tenor, znany przede wszystkim dzięki interpretacjom dzieł operowych głównie Verdiego i Pucciniego jak i muzyki francuskiej. Jest on jednym ze współczesnych artystów specjalizujących się w weryzmie.

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl