Nuty: nuty na saksofon

Jazz & Blues: Alto Sax - 14 standardów - nuty na saksofon altowy (+ audio online)

95 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


To wdanie to wyjątkowa antologia muzyki jazzowej i bluesowej. Publikacja zawiera aż 14 kultowych standardów w znakomitych opracowaniach na saksofon altowy. Wśród nich znajduję się m.in Fly Me To The Moon, A Night In Tunisia czy Take The “A” Train. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Bernie's Tune Cry Me A River Desafinado Fever Fly Me To The Moon (In Other Words) God Bless' The Child Harlem Nocturne Moonglow A Night In Tunisia One Note Samba (Samba De Uma Nota So) Opus One Satin Doll Take The “A” Train Yardbird Suite Tytuł: Jazz & Blues: Alto Sax- 14 standardówAutor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: saksofon altowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 32 strony, A4, oprawa miękka + kod do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634004438 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Steuer Stroik Saksofon altowy Jazz 1 1/2
Steuer Stroik Saksofon altowy Jazz 2 1/2
Steuer Stroik Saksofon altowy Jazz 2
Eugene Rousseau Ustnik Saksofon altowy Studio Jazz Rozwarcie SJ8
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl