Nuty: aranżacja rozrywka i jazz

Jazz: Anyone Can Improvise (DVD) - Jamey Aebersold - wprowadzenie do improwizacji na każdy instrument

97 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana płyta DVD "Jazz: Anyone Can Improvise" - "Jazz: Każdy może improwizować" to prawie dwugodzinna dawka najważniejszych informacji technicznych niezbędnych do rozpoczęcia improwizowania, to także przegląd całego procesu twórczego przedstawiony w sposób zrozumiały również dla osób bez wykształcenia muzycznego.Autor Jamey Aebersold motywuje do działania, omawia filozofię potrzeby kreatywności w życiu człowieka, wyjaśnia i pokazuje wszystkie podstawowe techniki stosowane przez największych jazzmanów. Płyta obejmuje między innymi takie tematy jak: relacje pomiędzy akordami i skalami, skale bluesowa i pentatoniczna i ich zastosowanie, ćwiczenia, artykulacje i wiele więcej.   Tytuł: Jazz: Anyone Can ImproviseAutor: Jamey AebersoldStopień trudności: dla wszystkichInstrument: Notacja muzyczna:Wydawnictwo: Jamey Aebersold JazzFormat: DVD, wszystkie regiony, czas:100 minJęzyk wydania: angielskiISBN: 3562170073 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Fulara Adam ″Zrozumie jzyk muzyki- teoria improwizacji″ ksika
AN Wjcicki Piotr ″ABC Gitarowej Improwizacji″ DVD
AN Grabowy Tomasz ″Szkoa improwizacji w pochodach basowych″ ksika
AN Wjcicki Piotr ″Szkoa gitarowej improwizacji″ ksika + CD
Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine, publicysta oraz autor wydanej w formie rozmowy z prof. Marią Szyszkowską kontrowersyjnej chwilami książki "Na każdy temat" porównuje głogowskiego gitarzystę Witolda Smorawińskiego do Chopina, a nawet legendarnej ABBY.

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.3

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.3

„Każdy szeregowiec ma buławę marszałkowską w plecaku i myśli, że będzie generałem. Wiedziałem od razu, co napisałem w 1976 roku i teraz też wiem”, mówił o swojej III Symfonii – „Symfonii pieśni żałosnych” w 1993 roku Henryk Mikołaj Górecki. Dziś, niespełna rok po śmierci kompozytora, podczas koncert

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl