Nuty: Nuty

Jay Clayton: Sing Your Story - The Art of Jazz Singing (+ płyta CD) - praktyczny przewodnik dla uczniów i nauczycieli śpiewu

129 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Praktyczny przewodnik do nauki oraz nauczania sztuki śpiewu jazzowego. Obejmuje szereg tematów - jak wybierać i uczyć się piosenek, jak radzić sobie ze scenicznym stresem, improwizować, promować i przygotowywać się do koncertów i wiele więcej. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej, podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Tytuł: Jay Clayton: Sing Your Story - The Art of Jazz Singing (+ płyta CD)Autor: Jay Clayton Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: głos Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Advance MusicFormat: 72 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9783892211464 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Gewa 526238 Clayton American Hotties Heavy kostka gitarowa
Gewa 526024 S080 Clayton Acetal P kostka gitarowa
RockBass Artist Line Adam Clayton, 4-String - Solid Creme White High Polish gitara basowa
RCF ART V-BR uchwyt do pionowego montau kolumny ART 312/315/322/325/522/525
Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

W ciepły sierpniowy sobotni wieczór w Sali koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu zgromadzili się melomani nie tylko z Polski, ale także ze świata. Wszyscy od dawna wyczekiwali występu swoich ulubionych gwiazd z największych scen operowych – Aleksandry Kurzak oraz Roberto Alagna, więc wiel

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl