Nuty: fortepian na cztery ręce

Janina Garścia: Piosenki mojego dzieciństwa - nuty na fortepian na cztery ręce

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja popularnych i lubianych piosenek dziecięcych w opracowaniu Janiny Garścia na fortepian, do gry w duecie. Instrumentalne opracowania wzbogacone są o teksty i ilustracje, które obrazują treść poszczególnych tytułów. Niniejsza edycja zbioru 'Piosenki mojego dzieciństwa' przygotowana została z okazji przyznania Autorce Orderu Uśmiechu przez Międzynarodową Kapitułę. Pasowanie na Kawalera Orderu Uśmiechu odbyło się 13 maja 2002 roku w Krakowie.Spis utworów: Klukowski Józef, Malawska Maria - ChoinkaMelodia ludowa - Gdzieżeś ty bywałMelodia popularna - Miała baba kogutaŚląska melodia ludowa - Oj, żebym ja miałaMiklaszewski Lech, Wiszniewski Ludwik - Pada śnieżek, padaMelodia popularna - Ta DorotkaMelodia ludowa - Tańcowały dwa MichałyŚląska melodia ludowa - TrojakMelodia ludowa z Podhala - W murowanej piwnicyKonopnicka Maria - Zła zimaTytuł: Piosenki mojego dzieciństwa - nuty na fortepian na cztery ręceAutor: Janina GarściaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 20 str., 235x305 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8322408099 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Garcia Janina - Graj ze mn na cztery rce z.2
PWM Garcia Janina - Abecado na fortepian op. 15
PWM Garcia Janina - Obrazki muzyczne dla najmodszych na fortepian, op. 21
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl