Nuty: Nuty

Jan Sebastian Bach: Wybrane utwory w transkrypcji na jedną i dwie gitary

57 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jako następczyni lutni - gitara zdolna jest wiernie oddać wszystkie właściwości swojej poprzedniczki. Charakterystyczną konstrukcję muzyki lutniowej można znaleźć w kompozycjach Bacha napisanych na inne instrumenty, szczególnie na fortepian. Bez żadnego uszczerbku na jakości można je bez trudu zagrać na gitarze. Kompozycje te stanowią świetny materiał dydaktyczny i mogą spełniać to samo zadanie w grze gitarowej co w oryginalnej wersji na fortepian. Nuty na gitarę klasyczną dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Johann Sebastian Bach. Wybrane utwory w transkrypcji na 1 i 2 gitaryAutor: Jan Sebastian Bach Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 52 str., N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: M274000363 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
PWM Bach Johann Sebastian - Drobne utwory na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - atwe utwory na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Inwencje dwugosowe na fortepian
Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

Dla tych wszystkich melomanów, dla których historia muzyki rozpoczyna się od Jana Sebastiana Bacha, mamy dwie wiadomości: jedną – bardzo dobrą, drugą – też dobrą, choć może nienajlepszą.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl