Nuty: nuty na fortepian

Jan Sebastian Bach, Willard Palmer: The Well-Tempered Clavier Volume I (+ płyta CD) - 24 preludia i fugi Bacha na fortepian

211 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Imponująca edycja preludiów i fug „The Well-Tempered Clavier” Jana Sebastiana Bacha. Wydanie mieści w sobie 24 preludia i fugi, które przez okres 10 lat skrupulatnie badano i opracowywano, opierając się jedynie na oryginalnych rękopisach. Muzykolog i znawca baroku Willard A. Palmer omawia budowę fug, artykulację i inne aspekty interpretacji. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej znakomite nagraniem wszystkich utworów.   Tytuł: Bach J.S. - The Well-Tempered Clavier Volume I Autor: Jan Sebastian Bach, redaktor: Willard A. Palmer Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Instrument: fortepian / klawesyn Notacja muzyczna: zapis nutowy, palcowanie Wydawnictwo: Alfred Music Publishing Format: 224 stron, A4, oprawa miękka, w komplecie płyta CD Język wydania: angielski ISBN: 9780739098561 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Mae preludia na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - atwe utwory na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
PWM Bach Johann Sebastian - Inwencje dwugosowe na fortepian
Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl