Nuty: nuty na gitarę

Jan Sebastian Bach: II Partita skrzypcowa BWV 1004 w opracowaniu na gitarę - Mirosław Drożdżowski - nuty na gitarę klasyczną

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


II Partita skrzypcowa BWV 1004 Jana Sebastiana Bacha to kompozycja niezwykle złożona. Mirosław Drożdżowski podjął wyzwanie opracowania tegoż dzieła w trzechsetną rocznicę jego powstania. II Partita skrzypcowa BWV 1004- Allemande- Courante- Sarabanda- Giuge- Chanconne   Tytuł:  II Partita skrzypcowa BWV 1004 w opracowaniu na gitaręAutor: Jan Sebastian Bach, opracowanie: Mirosław DrożdżowskiStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 33 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski ISBN: 97883956003563 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
PWM Bach Johann Sebastian - Inwencje dwugosowe na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
PWM Bach Johann Sebastian - Drobne utwory na fortepian
Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

Sebastian Zawadzki

Sebastian Zawadzki

Wszechstronnie uzdolniony polski muzyk młodego pokolenia; pianista, kompozytor i improwizator. Żyje i tworzy w Kopenhadze współpracując z wieloma uznanymi już artystami.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl