Nuty: Nuty

Jamey Aebersold Jazz Volume 002 Nothin' But Blues (+ płyta CD)

88 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja Jameya Aebersold, autora bestsellerowej części I - 'How To Play Jazz' zawiera, podobnie jak tom pierwszy, wszystkie skale oraz podstawowe informacje, które trzeba znać, aby grać, także zapis tabulaturowy dla osób nieznających nut. Książka zawiera utwory w różnych stylach - slow, fast, swing, bossa, jazz-rock, funk. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej wersje demonstracyjne utworów wykonane przez trio gitarowe, a także istnieje możliwość bezpłatnego pobrania online podkładów play-along (backing tracks) z akompaniamentem bębnów i basu.   Tytuł: Jamey Aebersold Jazz Volume 002 Nothin' But Blues Autor: Jamey AebersoldStopień trudności:Instrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowySeria: Aebersold Jazz Play-A-LongWydawnictwo: Jamey Aebersold JazzFormat: A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781562241285 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Harting 09-14-002-3001 złącze męskie 2/4 Han Quintax
MXL PF-002 metalowy pop-filtr z gsi szyjk
Moog EP 002 peda ekspresji do efektw MoogerFooger
Fzone FZU-002 21 Inch Mint Green ukulele sopranowe
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl