Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Jak oni to robią? - szkoła gry na gitarze - Artur Lesicki (+ mp3)

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Artur Lesicki – polski gitarzysta grający jazz, funk i blues, kompozytor, pedagog. Lider zespołów jazzowych Artur Lesicki Acoustic Harmony i Funky Groove. Wykładowca na Wydziale Jazzu Uniwersytetu Zielonogórskiego i we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Publikacja jego autorstwa porusza problematykę gry akordowej. Gitara jest potraktowana tu jako pełnoprawny instrument solowy. Na podstawie znanych standardów autor wyjaśnia, jak w ciekawy sposób aranżować tematy utworów, wzbogacać zawarte w nich harmonie i w prawidłowy sposób transkrypcje wykonywać. Opracowania utrzymane są w klasycznym, jazzowym klimacie, nawiązują do stylu takich mistrzów jak Wes Montgomery, George Benson czy Joe Pass. Każdy utwór poprzedzony jest omówieniem, zapisany w nutach i tabulaturze.  Spis treści:Kilka słów tytułem wstępuŻyciorysUwagi odnośnie zapisu i wykonaniaJak oni to robią? - pierwsze kroki Autumn Leaves - Osobno a jakby razem czyli sztuka scenicznej iluzji  Emily - ładna i całkiem przystępnaSometimes I Feel Like A Motherless Child - na poczatku był blues Darn That Dream - hegemonia rytmu My One And Only Love - w gęstwinie akordów Do You Know What It Means(...) - mistrzowski duet Tytuł: Jak oni to robią? - Tajniki solowej gry akordowejAutor: Artur LesickiStopień trudności: dla początkujących i zaawansowanychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 56 str, A4, miekka oprawa, mp3 online ISBN: 9788387217822 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Lesicki Artur ″Rzemioso i sztuka cz.2″ DVD x2
AN Lesicki Artur ″Rzemioso i sztuka″ DVD x2
AN Lesicki Artur ″Jak oni to robi″ ksika
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl