Nuty: NutyJak napisać pracę dyplomową o muzyce - Łukaszewski

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pierwszy tego typu poradnik w Polsce, który w całości jest poświęcony metodyce przygotowywania prac promocyjnych na kierunkach muzycznych. Odbiorcami publikacji są w pierwszej kolejności studenci studiów licencjackich i magisterskich w uczelniach muzycznych oraz doktoranci. Praca może być także cennym Ľródłem wskazówek dla opiekunów prac (promotorów) i wspierać ich szeroko pojętą pracę seminaryjną.

Przewodnik zawiera szereg zagadnień związanych procesem powstawania pracy - od wyboru tematu, przez budowę logicznej struktury, aspekty językowe, stylistyczne i techniczne, aż do kwestii organizacyjnych związanych ze złożeniem i obroną pracy.

Autorem poradnika jest Marcin Tadeusz Łukaszewski, pianista, teoretyk muzyki, kompozytor, dr nauk o sztuce i dr hab. sztuki muzycznej, laureat szeregu nagród i pedagog związany od 2011 r. z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina. Jest autorem pięciu książek, m.in. Przewodnika po muzyce fortepianowej (Warszawa 2014) oraz biografii kompozytora, a prywatnie ojca autora, Wojciecha Łukaszewskiego (Częstochowa 1997)

 

Tytuł: Jak napisać pracę dyplomową o muzyce 
Autor: Marcin Tadeusz Łukaszewski
Stopień trudności: 
Instrument: 
Notacja muzyczna: 
Wydawnictwo: Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Format: 368 str., B5, miękka oprawa
Język wydania: polski
ISBN: 9788361489849

zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Perfect Promotion ″Mylenie w muzyce″ energetyczne warsztaty z zakresu muzyki
PWM Lasocki Jzef Karol - Podstawowe wiadomoci z nauki o muzyce. Popularny podrcznik dla uczniw i samoukw
Hohner 2540/48-C Ocean Star harmonijka ustna
AN Ba Krzysztof ″Wojny gitarowe 2010″ CD
Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski Uznawany za jednego z najznakomitszych w Europie specjalistów w dziedzinie muzyki chóralnej. Dyrygent, dyrektor naczelny i artystyczny Polskiego Chóru Kameralnego Schola Cantorum Gedanensis.

Claude Debussy

Claude Debussy

Francuski kompozytor, którego innowacje w harmonii dały początek ogromnym zmianom zachodzącym w muzyce XX wieku. Był również czołowym przedstawicielem impresjonizmu w muzyce.

BAROK

BAROK

Barok to epoka, która kojarzy się głównie z przepychem oraz ornamentacją. Za jej początek w muzyce przyjmuje się koniec XVI wieku natomiast koniec tego okresu wyznacza śmierć Jana Sebastiana Bacha (1750) i co ciekawe epoka ta w muzyce zupełnie różni się od innych dziedzin sztuki...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl