Nuty: nauka gry na skrzypcach

Jacques Féréol Mazas: Etuden op. 36 Heft 1 (1-30) - Etudes speciales - etiudy na skrzypce solo część 1

96 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na skrzypce pierwszego zesytu 'Études mélodiques et progressives', zbioru etiud o narastającym poziomie trudności, op. 36, których autorem jest Jacques Féréol Mazas, kompozytor XIX-wieczny. Pierwsza część zbioru, o numerach 1-30, zatutyłowana jest 'Etudes speciales' i zawiera dość proste kompozycje. Spis utworów: Jacques Féréol Mazas: 75 Études mélodiques et progressives op. 36, nr 1-30 Tytuł: Etuden op. 36 Heft 1 - Etudes speciales Autor: Jacques Féréol Mazas, opracowanie: Walther Davisson Stopień trudności: dla początkujących Instrument: skrzypce Wydawnictwo: Edition Peters Format: 232x303mm Język wydania: niemiecki, angielski ISBN: 9790014008239 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - Trzy etiudy-kaprysy na skrzypce solo
PWM Kreutzer Rodolphe - 42 etiudy na skrzypce solo
PWM Cofalik Antoni - Ulubione etiudy na skrzypce
PWM Biber H. I. Passacaglia na solo Skrzypce
Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl