Nuty: nuty na fortepian

Isaac Albeniz: Tango no. 2 from Espana op. 165 - nuty na fortepian

31 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Tango no.2 Albeniza jak pozostałe jego utwory ma iście hiszpański charakter. Nuty na fortepian dla średnio zaawansowanychZobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Tytuł: Tango no. 2 from Espana op. 165Autor: Isaac Albeniz; Redaktor: Norbert MullemannStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: G. Henle VerlagFormat: 4 stron, 235 x 310 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: niemiecki, angielskiISBN: 9790201807539 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Na polsk nut. Wybr utworw na fortepian
AN Marcus ″Koldy″ Na skrzypce i fortepian
Isaac Albéniz

Isaac Albéniz

Hiszpański kompozytor należący do grona artystów tworzących w ramach tzw. Szkół Narodowych. Jako pierwszy w swoim kraju zaczął posługiwać się rytmami i melodiami ludowymi, które wplatał w swoje utwory.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl