Nuty: Nuty

Instrumenty muzyczne - gra memory dla dzieci 48 kart 24 różne instrumenty

50 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Memory Instrumenty to pięknie wykonana popularna wersja gry memory. Ćwiczy pamięć i pozwala w prosty sposób przez zabawę przyswoić wiadomości o instrumentach muzycznych. Nazwy instrumentów zostały zapisane w 3 językach: polskim, angielskim i włoskim. Z powodzeniem można zatem wykorzystać grę do nauki języków!W kartonowym pudełku znajduje się 48 par, 24 różne instrumenty. Gra jest solidne i estetyczne wykonana. Grę opracował Tomasz Trojanowski.   Tytuł: Instrumenty muzyczneAutor: opracowanie: Tomasz TrojanowskiStopień trudności: dla wszystkichWydawnictwo: Pro-ArtFormat: 48 parJęzyk wydania: polski, angielski, włoski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Bontempi C-25 keyboard - instrument klawiszowy dla dzieci
CDF Nuty w kluczu basowym F-f1 (komplet kart)
CDF Nuty w kluczu wiolinowym w skali f - f3 (komplet kart)
Ketron USB003 - czytnik kart dla modeli z USB003
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Pieśni F.Chopina

Pieśni F.Chopina

Pieśni w twórczości Chopina nie zajmują zbyt ważnej pozycji, stanowią raczej jej margines. Często powstawały podczas spotkań towarzyskich, kiedy to kompozytor improwizował na poczekaniu różne utwory...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl