Nuty: Nuty

Instrumenty muzyczne - gra memory dla dzieci 48 kart 24 różne instrumenty

50 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Memory Instrumenty to pięknie wykonana popularna wersja gry memory. Ćwiczy pamięć i pozwala w prosty sposób przez zabawę przyswoić wiadomości o instrumentach muzycznych. Nazwy instrumentów zostały zapisane w 3 językach: polskim, angielskim i włoskim. Z powodzeniem można zatem wykorzystać grę do nauki języków!W kartonowym pudełku znajduje się 48 par, 24 różne instrumenty. Gra jest solidne i estetyczne wykonana. Grę opracował Tomasz Trojanowski.   Tytuł: Instrumenty muzyczneAutor: opracowanie: Tomasz TrojanowskiStopień trudności: dla wszystkichWydawnictwo: Pro-ArtFormat: 48 parJęzyk wydania: polski, angielski, włoski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

CDF Nuty w kluczu basowym F-f1 (komplet kart)
CDF Nuty w kluczu wiolinowym w skali f - f3 (komplet kart)
Alpine Muffy Olive Green ochronniki suchu dla dzieci
Bontempi C-25 keyboard - instrument klawiszowy dla dzieci
Flażolet (irish whistle)

Flażolet (irish whistle)

Instrument dęty z sześcioma otworami podobny do fletu prostego, w Polsce występujący również pod nazwą "flecik polski". Instrument pochodzi z XVI-wiecznej Francji, a jego różne odmiany również z Anglii i Niemiec. W XVIII i XIV wieku uzyskał ogromną popularność również w naszym kraju.

Leos Janáček

Leos Janáček

Uważany jest za jednego z najważniejszych czeskich kompozytorów początku XX wieku. Jego muzyka, choć w znacznym stopniu inspirowana twórczością swoich poprzedników Smetany i Dvořáka trudna jest do sklasyfikowania, gdyż na każdym etapie ewoluowała w różne strony.

Mechanika porywająca tłumy

Mechanika porywająca tłumy

DJ jest osobą zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. Stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu A capella. DJ-e turntabliści posługują się

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl