Nuty: Nuty

Instrument w pigułce: Nuty w kluczu wiolinowym skala f-f3 - muzykofiszki, karty do nauki teorii muzyki

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty w kluczu wiolinowym w skali f - f³ to komplet kart muzycznych do nauki gry na: fortepianie, pianinie, keyboardzie, ksylofonie, dzwonkach chromatycznych. 12 pierwszych kart pozwala w kilkanaście minut w łatwy i przyjemny sposób opanować położenie dźwięków na całej klawiaturze instrumentu. Już na pierwszej lekcji uczący się potrafi świadomie grać dźwięki, czytając nuty. Nazwy nut używane na kartach są profesjonalne i stanowią podstawę do dalszego rozwoju muzycznego. Karty są świetną pomocą dla nauczycieli w nauce położenia dźwięków na klawiaturze instrumentu oraz położenia nut na pięciolinii i ich nazw. Stanowią doskonała pomoc w utrwaleniu nazw nut poznanych po zajęciach samemu czy z rodzicem w domu. Karty umożliwiają również naukę samodzielną. Do wykorzystania w każdym wieku. Karty muzyczne prezentują całkowicie nowy system nauki z metodą przekładania kart "Second Place", który pozwala na błyskawiczne efekty w edukacji. Poprzez różne formy korzystania z kart zajęcia stają się przyjemne, stanowiąc dla dzieci formę zabawy przynoszącą satysfakcję i radość. Komplet zawiera:120 dwustronnie kolorowych kart muzycznych w 7 grupach tematycznych na papierze kredowym 250g/m² o wymiarze 59 x 79 milimetrów2 przekładki "Uczę się" i "Umiem"opis metody "Second Place" i instrukcję zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

CDF Nuty w kluczu wiolinowym w skali f - f3 (komplet kart)
CDF Nuty w kluczu wiolinowym w skali e - c3 (komplet kart)
CDF Nuty w kluczu basowym F-f1 (komplet kart)
AN Polskie Karaoke vol. 18 DVD
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Flażolet (irish whistle)

Flażolet (irish whistle)

Instrument dęty z sześcioma otworami podobny do fletu prostego, w Polsce występujący również pod nazwą "flecik polski". Instrument pochodzi z XVI-wiecznej Francji, a jego różne odmiany również z Anglii i Niemiec. W XVIII i XIV wieku uzyskał ogromną popularność również w naszym kraju.

HARFA

HARFA

Harfa to najprawdopodobniej najstarszy instrument szarpany, który mógł istnieć już 3000 lat p. n. e. Już w Starożytnej Grecji oraz Rzymie był to instrument o niesamowitej sławie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl