Nuty: Nuty

Instrument w pigułce: Nuty w kluczu basowym skala F1-f1 - muzykofiszki, karty do nauki teorii muzyki

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nauka przez zabawę to doskonały sposób opanowania nawet najtrudniejszej teorii. Oddajemy w Wasze ręce komplet kart muzycznych do nauki nut w kluczu basowym w skali F - f¹ .Będą pomocne w nauce gry na fortepianie, pianinie, keyboardzie, marimbie. Karty są świetną pomocą dla nauczycieli w nauce położenia dźwięków na klawiaturze instrumentu oraz położenia nut na pięciolinii i ich nazw. Możesz po nie sięgnąć także przy samodzielnej nauce. Pomogą w utrwaleniu nazw nut poznanych na zajęciach. Doskonale nadają się do wykorzystania w domu, szkole i w podróży. Dla osób w każdym wieku. 12 pierwszych kart pozwala w kilkanaście minut w łatwy i przyjemny sposób opanować położenie dźwięków na całej klawiaturze instrumentu. Juz na pierwszej lekcji uczący się potrafi świadomie grać dźwięki czytając nuty. Nazwy nut używane na kartach są profesjonalne stanowiąc podstawę do dalszego rozwoju muzycznego. Karty muzyczne stanowią całkowicie nowy system nauki z metodą przekładania kart "Second Place", który pozwala na błyskawiczne efekty w edukacji. Poprzez różne formy korzystania z kart zajęcia stają się przyjemne, stanowiąc dla dzieci formę zabawy, przynoszącą satysfakcję i radość. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

CDF Nuty w kluczu basowym F-f1 (komplet kart)
CDF Nuty w kluczu wiolinowym w skali f - f3 (komplet kart)
CDF Nuty w kluczu wiolinowym w skali e - c3 (komplet kart)
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Flażolet (irish whistle)

Flażolet (irish whistle)

Instrument dęty z sześcioma otworami podobny do fletu prostego, w Polsce występujący również pod nazwą "flecik polski". Instrument pochodzi z XVI-wiecznej Francji, a jego różne odmiany również z Anglii i Niemiec. W XVIII i XIV wieku uzyskał ogromną popularność również w naszym kraju.

HARFA

HARFA

Harfa to najprawdopodobniej najstarszy instrument szarpany, który mógł istnieć już 3000 lat p. n. e. Już w Starożytnej Grecji oraz Rzymie był to instrument o niesamowitej sławie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl