Nuty: Nuty

Innowacyjna strategia kształcenia słuchu muzycznego u dzieci w wieku wczesnoszkolnym - Alicja Kozłowska-Lewna

24 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera pracę Alicji Kozłowskiej-Lewnej (teoretyk muzyki i pedagog, absolwentka Wydziału Teorii i Kompozycji Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Gdańsku) na temat strategia kształcenia słuchu muzycznego u dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Z pozycji z pewnością skorzystają nauczyciele muzyki, rytmiki i wychowania wczesnoszkolnego. Spis treści: Część I: U podstaw kształcenia słuchu muzycznegoZ zagadnień edukacji muzycznejRozwój słuchu muzycznego u dzieci i młodzieżyCzęść II: Słyszenie absolutneSłuch absolutny jako przedmiot badań naukowychBadania nad stymulowaniem zdolności do słyszenia absolutnego u dzieci w wieku wczesnoszkolnym i nad znaczeniem słuchu absolutnego u muzyków, badania własne Tytuł: Innowacyjna strategia kształcenia słuchu muzycznego u dzieci w wieku wczesnoszkolnymAutor: Alicja Kozłowska-LewnaStopień trudności: dzieci 7+ i starszeWydawnictwo: Akademia Muzyczna w GdańskuFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 02397080 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
Stagg SCL50 3/4 RED gitara klasyczna, kolor czerwony
Alpine Muffy Olive Green ochronniki suchu dla dzieci
Conn (703883) Saksofon altowy w stroju Eb dla dzieci AS655
V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Jean-Philippe Rameau

Jean-Philippe Rameau

Urodzony w 1683 roku w Dijon był jednym z najważniejszych kompozytorów XVIII wieku. W wieku 18 lat wyjechał na studia do Włoch, a po powrocie do Francji pracował jako organistach w wielu francuskich miastach...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl