Nuty: Nuty

Imagine Dragons: Night Visions - nuty na fortepian, melodia, akordy gitarowe i słowa

109 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wszystkie 12 utworów z pierwszej płyty Imagine Dragons - Night Visions, opracowane na fortepian, wraz z melodią i słowami oraz akordami gitarowymi. Debiutancka płyta Imagine Dragons znajdowała się na szczycie rankingu muzyki alternatywnej Billboard. Spis utworów: Amsterdam Bleeding Out Demons Every Night Hear Me It's Time Nothing Left To Say On Top Of The World Radioactive Rocks Tiptoe Underdog Tytuł: Imagine Dragons: Night Visions - nuty na fortepian, melodia, akordy gitarowe i słowa Autor: Imagine Dragons Stopień trudności: dla początkujących Instrument: fortepian, gitara, głos Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 80 str, 229x305mm Język wydania: angielski ISBN: 9781480302327 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
AN Wenclewski Jacek ″Chwyty gitarowe″
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl