Nuty: Nuty

Ignacy Jan i jego plan - czyli jak Paderewski wygrał niepodległość na fortepianie - Katarzyna Huzar-Czub

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Ignacy Jan i jego plan, czyli jak Paderewski wygrał wolność na fortepianie' to fantastyczna i kolejna już opowieść dla dzieci Katarzyny Huzar-Czub. Tym razem poznajemy historię życia Ignacego Jana Paderewskiego.  ...bo Ignacy Jan miał PLAN, chciał zostać pianistą światowej sławy i tak właśnie się stało, ale droga ku sławie wcale łatwa nie była... przeczytajcie! Napisana z ogromną lekkością, rymowana, motywująca do działania i dopełniona pięknymi ilustracjami książka to bardzo dobry pomysł na prezent dla każdego dziecka i nie tylko.   Tytuł: Ignacy Jan i jego plan czyli jak Paderewski wygrał niepodległość na fortepianieAutor: Katarzyna Huzar-CzubStopień trudności: dla dzieci 5+ i starszychWydawnictwo: PWMFormat: 30 str., 20x20 cm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322451069 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Paderewski Ignacy Jan - Najpiękniejszy Paderewski na fortepian
PWM Rni - Na polsk nut. Wybr utworw na fortepian
Yamaha WF49240R TRUSS HEAD SCREW 5.0X16 MFZN2W3 L-140S
PWM Chopin Fryderyk - Album per pianoforte
Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Giacomo Puccini

Giacomo Puccini

Urodzony w 1858 roku w Lukce ten pochodził z rodziny z muzycznymi tradycjami. Jego przodkowie byli organistami oraz dyrygentami w kaplicy kościoła Św. Marcina w jego rodzinnym mieście.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl