Nuty: Nuty

Idę tam gdzie idę - Kazik Staszewski Autobiografia + plakat - Kazimierz Staszewski, Rafał Księżyk

44 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Idę tam gdzie idę' to autobiografia Kazimierza Staszewskiego jakiego nie znacie. Mówi o swych słabościach, wybrykach, używkach i pustce, a to wszystko co słyszeliśmy w jego piosenkach – o miłości, przyjaźni, religii, polityce, zwątpieniu czy nadziei - tu nabiera kształtu.Kazik na scenie muzycznej jest niezmiennie od 36 lat, a jego piosenki weszły do kanonu polskiej piosenki chyba już na zawsze. Opowiada nam o swej codzienności i niecodzienności z perspektywy zmieniających się ustrojów i wielu innych rzeczy.To książka, którą po prostu trzeba przeczytać!   Tytuł: Idę tam gdzie idęAutor: Kazimierz Staszewski, Rafał KsiężykStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Kosmos KosmosFormat: 432 str., 212x150 mm, miękka oprawa, w komplecie plakatJęzyk wydania: polskiISBN: 9788394214012 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sikorski Kazimierz - Harmonia, cz. 1
PWM Wojciechowska Zdzisawa, Wikomirski Kazimierz - Gamy i pasae na wiolonczel
PWM Sosiński Kazimierz - Studium gry akordowej na gitarze, technika chwytów barré, akordy i ich symbole
PWM Sikorski Kazimierz - Harmonia, cz. 2
Charles Gounod

Charles Gounod

Francuski kompozytor, twórca opery oraz utworów religijnych. Urodził się w 1818 roku w Paryżu, gdzie zakochany w muzyce postanowił kształcić się w Paryskim Konserwatorium.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Mischa Maisky

Mischa Maisky

Urodził się w 1948 roku w Rydze, gdzie przez krótki czas uczył się w miejskim konserwatorium. Następnie wyjechał do Leningradu i tam w wieku 17 lat dostał pierwszą nagrodę na Krajowym Konkursie Wiolonczelowym.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl