Nuty: piosenki dla dzieci

Hymny grup przedszkolnych - zbiór piosenek na różne okazje - Ewa Stadtmuller (płyta CD)

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Hymny grup przedszkolnych' to zbiór piosenek w ciekawych aranżacjach na różne okazje, festyny czy przedszkolne imprezy. Autorką tekstów jest znana poetka Ewa Stadtmuller, natomiast same piosenki łatwo 'wpadają w ucho' i z pewnością spodobają się dzieciom, a wychowawcom ułatwią codzienną pracę dydaktyczną.Publikacja składa się z płyty CD  piosenkami oraz małej książeczki. Spis piosenek: Jestem dzielny przedszkolaczekMaluchyŚredniakiStarszakiŻabkiBiedronkiPszczółkiMotylkiMisieSkrzatySmokiKrasnoludkiKotkiOdkrywcySmerfyAniołkiTygryskiPożegnanie przedszkola   Tytuł: Hymny grup przedszkolnychAutor: Ewa StadtmullerStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Bliżej PrzedszkolaFormat: 140x125 mm, twarda oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788365915016   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Pieni i hymny Piwnicy pod Baranami na gos i fortepian
PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
AN Grochowski Grzegorz ″Dziecice przygody″ ksika + CD
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Pieśni F.Chopina

Pieśni F.Chopina

Pieśni w twórczości Chopina nie zajmują zbyt ważnej pozycji, stanowią raczej jej margines. Często powstawały podczas spotkań towarzyskich, kiedy to kompozytor improwizował na poczekaniu różne utwory...

Leos Janáček

Leos Janáček

Uważany jest za jednego z najważniejszych czeskich kompozytorów początku XX wieku. Jego muzyka, choć w znacznym stopniu inspirowana twórczością swoich poprzedników Smetany i Dvořáka trudna jest do sklasyfikowania, gdyż na każdym etapie ewoluowała w różne strony.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl