Nuty: nuty na pianino filmowa

Howard Shore: Hugo - muzyka z filmu Hugo i jego wynalazek - nuty na fortepian

86 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Piano Solo Songbook' zawiera kolekcję 12 piosenek Howarda Shore z powszechnie uwielbianego filmu Martina Scorcese 'Hugo i jego wynalazek' w opracowaniu na fortepian solo.Spis utworów:    Ashes     The Chase     The Clocks     Coeur Volant     A Ghost In The Station     Hugo's Father     The Magician    Papa Georges Made Movies     The Plan     Snowfall     The Station Inspector     The Thief   Tytuł: Howard Shore: Hugo Autor: Howard Shore Instrument: fortepian Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 72 str, A4, miękka oprawa Język wydania: angielski ISBN: 9781458420541     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

ProMark TX101W Dom Howard Signature paki perkusyjne
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Siergiej Prokofiew

Siergiej Prokofiew

Ten kompozytor i pianista sowiecki urodzony w Sonowce w 1891 roku jest jednym z najlepszych przykładów sowieckiej szkoły kompozycji. Jego twórczość wpłynęła na późniejszych artystów z jego stron takich jak Aram Chaczaturian czy Dymitr Kabalewski.

Dymitr Szostakowicz

Dymitr Szostakowicz

Ten kompozytor i pianista rosyjski przyszedł na świat w Petersburgu w 1906 roku. Pochodził z rodziny, w której sztuka miała znaczenie, jego matka była pianistką i to ona była jego pierwszą nauczycielką muzyki.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl