Nuty: seria hot licks

Hot Licks - The Legendary Guitar Of Tal Farlow - Tal Farlow - szkoła gry na gitarze (DVD)

159 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prawdziwy gigant w świecie gitary jazzowej - Tal Farlow. Podczas tej klasycznej sesji instruktażowej ujawnia wiele ze swoich unikalnych sekretów. Zajmuje się przed elektrycznymi stylami gitar rytmicznych, trytonami, akordami w solówkach, ruchem chromatycznym, rozszerzaniem prawej ręki i wieloma innymi technikami gitary jazzowej. Dzięki wkładom Lenny'ego Breau i George'a Bensona to DVD jest rzadką gratką nie tylko dla długoletnich fanów późnego, wspaniałego Talmage Holta Farlowa, ale także dla wszystkich zainteresowanych historią jazzowych stylów gitarowych.   Tytuł: Hot Licks: The Legendary Guitar Of Tal FarlowAutor: Tal FarlowStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitaraSeria: Hot Licks seriesWydawnictwo: Hotlicks VideosFormat: DVD, Region 0Język wydania: angielski ISBN: 0752187437734 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN Carr Kenny ″Inside Guitar″ + CD
Dunlop EVH Star Guitar Pick Tin, zestaw kostek gitarowych, 0.60 mm
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl