Nuty: reżyseria dźwięku

Homerecording dla każdego - Piotr Kardas

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


„Homerecording dla każdego” czyli rzecz o tym jak tworzyć muzykę w zaciszu domowym. Ten jedyny w swoim rodzaju poradnik napisany przez pasjonata tematu Piotra Kardasa jest pierwszym na polskim rynku kompleksowy poradnikiem dla każdego, kto chce w domowych warunkach tworzyć, nagrywać, miksować i masteringować. Mamy tu bardzo praktyczną wiedzą z dziedziny produkcji muzycznej i realizacji dźwięku, którą autor dzieli się z czytelnikami. Poruszane zagadnienia dotyczą m.in. techniki pracy i sposobów wykorzystania specjalistycznych programów i urządzeń. W poradniku zaprezentowane zostały najlepsze dostępne w tej chwili na rynku narzędzia i akcesoria, a także jakże praktyczne rady: za co nie warto przepłacać. Poradnik stworzony został w taki sposób, aby prowadzić czytelnika krok po kroku przez poszczególne etapy produkcji muzycznej i sposoby pracy z najpopularniejszymi rodzajamiinstrumentów.Dodatkowo przy zakupie książki „Homerecording dla każdego” otrzymujesz kupon rabatowy, który upoważnia do jednorazowego zakupu dowolnego produktu lub dowolnego zestawu produktów firmy PSPaudioware.A co piszą znani na temat książki?Andrzej Smolik: "Wędrówka po świecie produkcji audio prostą drogą i do celu. Wyjątkowo przyjazna i przejrzysta propozycja dla początkujących i zaawansowanych”.Dj Haem: "Nie wszystko jest na YouTube, warto mieć taki przewodnik pod ręką w domowej kuźni dźwięku. Znajdziesz tu masę istotnych informacji uszeregowanych i zilustrowanych w przystępnej formie".Robert Kasprzycki: "Po przeczytaniu tej książki twoje życie nigdy nie będzie takie samo, bo, jak mówią, nic tak nie rozwija jak poznanie własnych ograniczeń, a praca w domowym studio pozwala zrozumieć jak naprawdę możesz zabrzmieć, aby twoja muzyka dotarła tam gdzie powinna - do ludzi. Szczerze polecam”. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Palmer Pocket Amp przedwzmacniacz gitarowy
Dean Markley 2003A Vintage Bronze struny do gitary akustycznej 12-52
Dean Markley 2504B LTHB NSteel struny do gitary elektrycznej 10-52
Ibanez 2LE2-1 piercie do ramienia mostka (1 szt.)
Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Scena kabaretowa w Polsce i Kanadzie – Wojtek Gawenda

Scena kabaretowa w Polsce i Kanadzie – Wojtek Gawenda

Od każdego artysty kabaretowego widzowie oczekują wspaniałej zabawy, niezwykłych żartów, które będą bawiły ich do łez. Zazwyczaj do tego przyzwyczaili nas polscy kabareciarze, natomiast jak wygląda to w Kanadzie?

Piotr Czajkowski

Piotr Czajkowski

Urodzony w 1840 roku w Workińsku był wrażliwym i utalentowanym dzieckiem. Pierwsze dzieło napisał mając 14 lat, był to walc zadedykowany swojej nauczycielce. Studiował w Petersburgu u A. Rubinsteina i N. I. Zaremby, jednak w tym czasie...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl