Nuty: NutyHomerecording dla każdego - Kardas

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


?Homerecording dla każdego? czyli rzecz o tym jak tworzyć muzykę w zaciszu domowym. Ten jedyny w swoim rodzaju poradnik napisany przez pasjonata tematu Piotra Kardasa jest pierwszym na polskim rynku kompleksowy poradnikiem dla każdego, kto chce w domowych warunkach tworzyć, nagrywać, miksować i masteringować. Mamy tu bardzo praktyczną wiedzą z dziedziny produkcji muzycznej i realizacji dĽwięku, którą autor dzieli się z czytelnikami. Poruszane zagadnienia dotyczą m.in. techniki pracy i sposobów wykorzystania specjalistycznych programów i urządzeń. W poradniku zaprezentowane zostały najlepsze dostępne w tej chwili na rynku narzędzia i akcesoria, a także jakże praktyczne rady: za co nie warto przepłacać. Poradnik stworzony został w taki sposób, aby prowadzić czytelnika krok po kroku przez poszczególne etapy produkcji muzycznej i sposoby pracy z najpopularniejszymi rodzajami
instrumentów.

Dodatkowo przy zakupie książki ?Homerecording dla każdego? otrzymujesz kupon rabatowy, który upoważnia do jednorazowego zakupu dowolnego produktu lub dowolnego zestawu produktów firmy PSPaudioware.

A co piszą znani na temat książki?

Andrzej Smolik: "Wędrówka po świecie produkcji audio prostą drogą i do celu. Wyjątkowo przyjazna i przejrzysta propozycja dla początkujących i zaawansowanych?.

Dj Haem: "Nie wszystko jest na YouTube, warto mieć taki przewodnik pod ręką w domowej kuĽni dĽwięku. Znajdziesz tu masę istotnych informacji uszeregowanych i zilustrowanych w przystępnej formie".

Robert Kasprzycki: "Po przeczytaniu tej książki twoje życie nigdy nie będzie takie samo, bo, jak mówią, nic tak nie rozwija jak poznanie własnych ograniczeń, a praca w domowym studio pozwala zrozumieć jak naprawdę możesz zabrzmieć, aby twoja muzyka dotarła tam gdzie powinna - do ludzi. Szczerze polecam?.

zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Crono Homerecording Starter Set zestaw do nagrywania (mikrofon, suchawki, pop filtr, statyw)
Takamine TAN 45 C gitara elektroakustyczna
Reloop Access 2 mikser DJ
Reloop Access 1 USB mikser DJ
Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl