Nuty: Nuty

Historia muzyki - wydanie albumowe o muzyce klasycznej - Łapeta

99 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Historia muzyki - wydanie albumowe o muzyce klasycznej' Oskara Łapety - muzykologa, publicysty i autora bloga muzycznego Klasyczna Płytoteka - to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika muzyki klasycznej i nie tylko.To bogato ilustrowane kompendium wiedzy o muzyce klasycznej. Zawiera bardzo wyczerpujące i ciekawe opisy form oraz stylów muzycznych, informacje na temat najsłynniejszych kompozytorów i muzyków oraz ich dzieł począwszy od starożytności , aż do czasów współczesnych, do końca XX wieku. Tytuł: Historia muzyki - wydanie albumowe o muzyce klasycznejAutor: Oscar ŁapetaStopień trudności: dla wszystkichInstrument:Notacja muzyczna: Wydawnictwo: SBMFormat: 368 str., 241x300 mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788380598782 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 2
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 1
AN Perfect Promotion ″Mylenie w muzyce″ energetyczne warsztaty z zakresu muzyki
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Kevin Olusola

Kevin Olusola

Obiecałam sobie, że będę pisać przede wszystkim o muzyce klasycznej. Ale muzyka, tak jak zresztą każda dziedzina sztuki ma to do siebie, że lubi zacierać granice, ucierając tym samym nosa wszystkim tym, którzy z dumą nazywają siebie znawcami...

Claude Debussy

Claude Debussy

Francuski kompozytor, którego innowacje w harmonii dały początek ogromnym zmianom zachodzącym w muzyce XX wieku. Był również czołowym przedstawicielem impresjonizmu w muzyce.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl