Nuty: Nuty

Historia muzyki popularnej - album dla miłośników muzyki pop - Jakub Kasperski

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Muzyka popularna to we współczesnej kulturze wszechobecne zjawisko, towarzyszące nam na co dzień w różnych formach i za pośrednictwem rozmaitych środków masowego przekazu. Bogato ilustrowany album 'Historia muzyki popularnej' wprowadza w świat muzyki, która w ostatnim stuleciu zdominowała globalny przemysł muzyczny. Przybliża terminologię związaną z poszczególnymi gatunkami i stylami muzycznymi oraz historię rozmaitych nurtów z uwzględnieniem najważniejszych twórców oraz uch dzieł. Ta książka to propozycja dla wszystkich miłośników muzyki popularnej, której sława we współczesnej kulturze jest ogromna, i która zdominowała globalny przemysł muzyczny. Dociera ona do nas za pośrednictwem wielu środków masowego przekazu i towarzyszy nam na co dzień. To pozycja, która powinna znaleźć się w bibliotece każdego wielbiciela muzyki. Autor publikacji - muzykolog Jakub Kasperski specjalizuje się w badaniach muzyki popularnej. Tytuł: Historia muzyki popularnejAutor: Jakub KasperskiStopień trudności: dla wszystkichInstrument: -Notacja muzyczna: - Wydawnictwo: SBMFormat: 128 str., 245x305 mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788380598447 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 2
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 1
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
AN Andrzej Rutkowski ″Gitara z tabulatur Hity klasyki″ ksika
Pod Tatrami rusza Festiwal „Muzyka na Szczytach”

Pod Tatrami rusza Festiwal „Muzyka na Szczytach”

Z pasji, determinacji i sporej dawki szaleństwa zrodził się w Zakopanem Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka na Szczytach”. W tym roku już po raz trzeci podnóża Tatr i Pienin zapraszają miłośników muzyki.

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Gitara jest obecnie jednym z najbardziej popularnych instrumentów. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jej wszechobecność w świecie muzyki rockowej i popularnej, stosunkowo niską cenę (oczywiście mam na myśli te najtańsze modele), a także małe gabaryty, trudno się dziwić...

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

Dla tych wszystkich melomanów, dla których historia muzyki rozpoczyna się od Jana Sebastiana Bacha, mamy dwie wiadomości: jedną – bardzo dobrą, drugą – też dobrą, choć może nienajlepszą.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl