Nuty: Nuty

Harry Breuer’s Mallet Solo Collection with Piano Accompaniment - nuty na perkusyjne instrumenty melodyczne i fortepian

83 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Harry Breuer - był amerykańskim kompozytorem, znanym z zespołu Harry Breuer and His Quintet oraz z albumu The Happy Moog , który stworzył we współpracy z francuskim kompozytorem Jean-Jacques Perrey w 1969 roku. Ta kolekcja zawiera jego najlepsze utwory solowe na instrumenty perkusyjne z akompaniamentem fortepianu. Aranżacja zawiera nuty dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów: Back Talk  Bit O 'Rhythm  Happy Hammers  On the Woodpile  Powder Puff  Encore-Elise  The 1908 Rag. Tytuł: Harry Breuer’s Mallet Solo Collection with Piano Accompaniment Autor: Harry Breuer Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: instrumenty perkusyjne Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Alfred Music Publications Format: 48 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9780739028582 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Harry Potter. Muzyka do wszystkich filmw serii na fortepian solo
PWM U2 - The piano collection
PWM Nyman Michael - The piano collection
PWM Preisner Zbigniew - The piano collection
Naciągi perkusyjne - podobno jeden z najważniejszych elementów dobrego rytmu

Naciągi perkusyjne - podobno jeden z najważniejszych elementów dobrego rytmu

Bęben, jak wynika z badań archeologicznych, jest najstarszym instrumentów muzycznym wykonanym przez człowieka, pochodzi aż z neolitu. Od tego czasu przeszedł ogromną metamorfozę do obecnej formy, natomiast główna idea bębna pozostała niezmieniona – membrana, w którą uderza się dłonią, palcami, pałec

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl