Nuty: nauka gry na harmonijce ustnej

Harmonijka ustna w praktyce (+ mp3 online) - Beata Kossowska - szkoła gry na harmonijce ustnej

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka uczy świadomego i efektownego wydobywania każdego dźwięku z instrumentu a także bendingu (modyfikacji dźwięku) podczas gry. Publikacja zaczyna się od ćwiczeń oddechowych, a kończy na tworzeniu własnych improwizacji. Podręcznik może służyć więc zarówno początkującym, jak i już grającym uczniom. Ćwiczenia zawarte w książce umożliwiają poprawienie techniki gry, jakości dźwięku i szybkości gry. Załączony do książki kod QR umożliwia dostęp do materiałów mp3 online - w większości są to gotowe riffy i zagrywki, które możemy wykorzystać w tworzeniu własnych melodii lub improwizacji. Spis treści: WstępInformacje o autorceInformacje o harmonijceSpis zawartości CD1. Ćwiczenia oddechowe1.A. Dlaczego należy używać przepony?1.B. Jak oddychać przeponą?1.C. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie przepony1.D. Ćwiczenia doskonalące oddechi inne Tytuł: Harmonika ustna w praktyceAutor: Beata KossowskaStopień trudności: dla początkujących i zaawansowanychInstrument: harmonijka ustnaWydawnictwo: AbsonicFormat: 56 str, A5, miękka oprawa, mp3 onlineJęzyk wydania: polskiISBN: 9788362030262 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kossowska Beata ″Harmonijka ustna w praktyce″ ksika + CD
AN Kossowska Beata, Templin Grzegorz ″Ksiniczka, pirat i harmonijka ustna″ ksika
AN B. Kossowska G. Templin ″Najatwiejsze koldy na harmonijk ustn″ ksika
K&M 16410-000-11 uzda do harmonijki ustnej (nikiel)
Beata Szałwińska

Beata Szałwińska

Międzynarodowej sławy pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie. Jako stypendystka rządu francuskiego studiowała w Ecole Normale de Musique Alfred Cortot w Paryżu.

Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl