Nuty: Nuty

Harmonica Play-Along Volume 11: Christmas Carols (+ płyta CD) - kolędy na harmonijkę ustną

82 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór znanych utworów bożonarodzeniowych. Kompozycje w prostym opracowaniu na harmonijkę ustną dla początkujących muzyków. Do wydania dołączona jest płyta CD akompaniamentem. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści: 1. Jingle bells2. Angels We Have Heard on High3. Joy to the world4. O little town of Bethlehem5. The First Noël6. Away in A Manger7. Go, Tell It on the Mountain8. Deck the Hall Tytuł: Harmonica Play-Along Volume 11: Christmas Carols (+ płyta CD)Autor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: harmonijka ustnaSeria: Harmonica Play-AlongNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 24 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781423482598 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Violin play-along: Great Themes (muzyka filmowa na skrzypce + CD)
Weltmeister Harmonica Classic A-major harmonijka ustna
Weltmeister Harmonica Classic G-major harmonijka ustna
Weltmeister Harmonica Thunderbird A-major harmonijka ustna
Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl