Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Hard Rock Solos for Guitar - Paul Hanson - nuty i tabulatury na gitarę elektryczną (+ płyta CD)

90 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Unikalna publikacja, dzięki której poznasz techniki stosowane przez takie gwiazdy rocka jak: Jimi Hendrix, Yngwie Malmsteen, Randy Rhoads, Steve Vai czy Edward Van Halenazestaw. Wszystkie przykłady i ćwiczenia rozpisane są w standardowej notacji muzycznej z tabulaturą. Zapis w nutach oraz tabie. Do książki dołączona jest płyta CD, na której znajdziesz nagrania demonstracyjne oraz podkłady rytmiczne.   Tytuł: Hard Rock Solos for Guitar - Paul HansonAutor: Paul HansonStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, tabulatura Wydawnictwo: Hal LeonardFormat: 72 str., A4, miękka oprawa, płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634013942 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PRS SE Paul′s Guitar Amber - gitara elektryczna
PRS SE Paul′s Guitar Aqua - gitara elektryczna
PWM Rni - Disney piano solos
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl