Nuty: Nuty

Gwiazda w operze - opowieść dla dzieci o Aleksandrze Kurzak - Ewa Świerżewska

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Seria 'Gama i Pasażerowie' to książeczki dla dzieci - opowieści, historyjki, bajki - których bohaterowie ukrywają się w dźwiękach klawiszy fortepianu. Bohaterami jest 12 wybitnych polskich muzyków XX i XXI wieku.Prezentowana tu 'Gwiazda w operze - opowieść o Aleksandrze Kurzak'  to opowieść o tym jak mała Ola przeistoczyła się w światowej sławy solistkę operową, o gwieździe przed którą wszystkie sceny świata stoją otworem. 'Wisienką na torcie' każdej książeczki z serii 'Gama i Pasażerowie' jest sekretna myśl bohatera opowieści, ukryta w sekretnym miejscu - poszukaj jej! Tytuł:r Gwiazda w operze - opowieść i Aleksandrze KurzakAutor: Ewa ŚwierżewskaSeria: Gama i PasażerowieStopień trudności: dla wszystkichWydawnictwo: PWMFormat: 44 str., 160x210 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322450598 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Iwan Ewa - adnie gram na skrzypcach dla klas I-III
PWM Iwan Ewa - adnie gram na skrzypcach dla klas I-III (akompaniament)
PWM Iwan Ewa - Jezus malusieki. Koldy w atwym ukadzie na skrzypce i fortepian
Gewa 841556 tamburyn gwiazda (niebieski), instrument perkusyjny
Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

W ciepły sierpniowy sobotni wieczór w Sali koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu zgromadzili się melomani nie tylko z Polski, ale także ze świata. Wszyscy od dawna wyczekiwali występu swoich ulubionych gwiazd z największych scen operowych – Aleksandry Kurzak oraz Roberto Alagna, więc wiel

Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak jest laureatką konkursów w Warszawie, Helsinkach, Barcelonie i Kantonie. W 2009 roku obroniła tytuł doktora sztuki. Dwukrotnie otrzymała stypendium Ministra Kultury i Sztuki, a także stypendium fundacji Crescendum Est – Polonia Aleksandra Gudzowatego. Otrzymała również nagrodę Prez

Teatr Wielki w Łodzi: Książę Mantui zaprasza

Teatr Wielki w Łodzi: Książę Mantui zaprasza

Środowy spektakl (16.10) w operze łódzkiej pokazał, że dobrze poprowadzona warstwa muzyczna nadaje właściwego charakteru całemu spektaklowi, bo stanowi poduszkę dla dziejących się w nim wydarzeń.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl