Nuty: Nuty

Gumka do mazania w kształcie klucza wiolinowego 5 cm

7 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Biała gumka do mazania w kształcie klucza wiolinowego. Doskonały dodatek do piórnika młodego muzyka!Zapakowana w celofan. Ołówek na zdjęciu służy pokazaniu wielkości gumki i nie jest dodawany do gumki.Można zakupić go osobno w naszej księgarni.Wysokość ok. 5 cm. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GEWA Gumka do mazania Forma klucza wiolinowego
GEWA Gumka do mazania Czworoktna
GEWA Gumka do mazania W ksztacie serca
GEWA Gumka do mazania Czworoktna
Obój

Obój

Obój to instrument dęty drewniany z podwójnym stroikiem w kształcie lekko stożkowatej piszczałki o skali b-f2. Barwa dźwięku oboju jest bardzo miękka, lekko nosowa przypominająca nieco brzmienie instrumentów ludowych.

fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

Thomas Quasthoff - Artysta Wszechstronny

Thomas Quasthoff - Artysta Wszechstronny

Wszechstronni artyści z całą pewnością mają decydujący wpływ na rozwój i propagowanie kultury muzycznej. Poprzez swoją działalność wykazują, że to muzyka jest w stanie poruszyć ludzkie serca. Kompozytorzy, dyrygenci, śpiewacy – wszyscy odciskają swoje piętno na ostatecznym kształcie dzieła artystycz

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl