Nuty: nauka gry na gitarze

Guitar Specimen Sight-Reading Tests, ABRSM Grades 1-8 - ćwiczenia z czytania nut na gitarę klasyczną

63 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


ABRSM to wiodąca w świecie organizacja najlepszych brytyjskich szkół i konserwatoriów muzycznych, wyznaczająca standardy w nauczaniu muzyki. Do zadań organizacji należy popularyzacja muzyki klasycznej i jazzowej, propagowanie korzyści z czynnego udziału w życiu muzycznym, doskonalenie kształcenia muzycznego, ustalanie i podnoszenie standardów nauczania. Każdego roku przeprowadza setki tysięcy egzaminów muzycznych na całym świecie, a wydawnictwo ABRSM Publishing dostarcza aktualne materiały nutowe zgodne z systemem egzaminów, które jednocześnie dają możliwość poznania ciekawego repertuaru od klasyki do współczesności. Organizacja i egzaminy ABRSM są uznane w Unii Europejskiej i są oficjalną dokumentacją uzyskanego wykształcenia muzycznego. Ten tom zawiera cenny materiał ćwiczeniowy z czytania nut na gitarę klasyczną dla kandydatów przygotowujących się do egzaminów na wszystkich stopniach zaawansowania. Książka napisana jest w atrakcyjnym i przystępnym stylu. Opracowanie zawiera nuty na gitarę klasyczną, dla wszystkich. Tytuł: Guitar Specimen Sight-Reading Tests, ABRSM Grades 1-8 Stopień trudności: dla wszystkich Instrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, ćwiczenia Wydawnictwo: ABRSM Format: 20 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9781860967443 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
PWM Lasocki Jzef Karol -May solfe, zbir wicze i melodii ludowych do czytania nut gosem
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl