Nuty: nauka gry na gitarze

Guitar Scales & Arpeggios, ABRSM Grades 1-5 - gamy i pasaże na gitarę klasyczną - Ulrich Junk

44 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


ABRSM to wiodąca w świecie organizacja najlepszych brytyjskich szkół i konserwatoriów muzycznych, wyznaczająca standardy w nauczaniu muzyki. Do jej zadań należy popularyzacja muzyki klasycznej i jazzowej, propagowanie korzyści z czynnego udziału w życiu muzycznym, doskonalenie kształcenia muzycznego, ustalanie i podnoszenie standardów nauczania. Każdego roku przeprowadza setki tysięcy egzaminów muzycznych na całym świecie, a wydawnictwo ABRSM Publishing dostarcza aktualne materiały nutowe zgodne z systemem egzaminów, które jednocześnie dają możliwość poznania ciekawego repertuaru od klasyki do współczesności. Organizacja i egzaminy ABRSM są uznane w Unii Europejskiej i są oficjalną dokumentacją uzyskanego wykształcenia muzycznego. Ta publikacja zawiera wszystkie gamy i pasaże wymagane do egzaminów na gitarę klasyczną w klasach 1-5. Znajdziesz tu sugestie dotyczące palcowania i pomocne wprowadzenie, w tym porady dotyczące przygotowania do egzaminu. Opracowanie zawiera nuty na gitarę klasyczną, dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Tytuł: Guitar Scales & Arpeggios, ABRSM Grades 1-5 Autor: Ulrich Junk Stopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanych Instrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: ABRSM Format: 16 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9781860967429 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Playing with scales: Violin Level 1 (gamy na skrzypce)
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
PWM Blackwell Kathy - Fiddle time scales,cz.1. Utworki, zabawy, gamy i pasae na skrzypce
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl