Nuty: nauka gry na gitarze

Guitar Prep Test ABRSM 2019 - nuty na gitarę klasyczną dla początkujących

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Guitar Prep Test to przykładowe testy egzaminacyjne ABRSM dla gitarzysty. Wydanie obejmuje elementy, wymagane do otrzymania certyfikatu na Initial Grade (tempo, intonacja, dokładność i interpretacja). Książka może stanowić również materiał dydaktyczny z dala od formatu egzaminu. Nuty dla początkujących. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Guitar Prep Test ABRSM 2019Autor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ABRSMFormat: 12 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781786011077 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Ewpol pokrowiec na gitarę klasyczną 1/8
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl