Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Guitar Play-Along Vol. 99: ZZ Top (+ audio online) - nuty i tabulatura na gitarę elektryczną

113 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Seria Guitar Play-Along pomoże Ci szybko i łatwo zagrać ulubione piosenki na gitarze elektrycznej. W wydaniu znajduje zbiór piosenek amerykańskiej grupy rockowej ZZ Top. Utwory zawierają zapis nutowy melodii, akordy oraz tabulatura. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści:1. La Grange2. Cheap Sunglasses3. Legs4. Sharp Dressed Man5. Stages6. Tube Snake Boogie7. Waitin' for the Bus8. TushTytuł: Guitar Play-Along Vol. 99: ZZ Top (+ audio online)Zespół: ZZ TopStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaWydawnictwo: Hal LeonardSeria: Guitar Play-AlongFormat: 64 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781423443179 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Violin play-along: Great Themes (muzyka filmowa na skrzypce + CD)
PWM Adele - Instrumental play-along na skrzypce (+ audio access)
PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
PWM Peterson Oscar - Jazz play along (utwory w transkrypcji na instrumenty w stroju Bb, Eb i C +CD)
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl