Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Guitar Play-Along Vol. 164: Van Halen 1986-1995 (+ audio online) - nuty i tabulatura na gitarę elektryczną

104 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Seria Guitar Play-Along pomoże Ci szybko i łatwo zagrać ulubione piosenki na gitarze elektrycznej. Publikacja zawiera zbiór największych hitów amerykańskiej grupy hard rockowej Van Halen. Zespół powstał w 1971 w Pasadenie. Pierwotnie nosił nazwę Genesis ale po odkryciu innego zespołu o tej samej nazwie, zmieniono nazwę na Mammoth, i później na Van Halen z tego samego powodu. Wydanie wzbogacone zostało o zapis w formie tabulatury oraz teksty piosenek. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków.Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści:1. Dreams2. Black And Blue3. Can't Stop Loving You4. Top of the world5. Right now6. Best Of Both Worlds7. Why Can't This Be Love8. Finish What Ya StartedTytuł: Guitar Play-Along Vol. 50: Van Halen 1978-1984 (+ audio online)Artysta: Van HalenStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulatura, słowaWydawnictwo: Hal LeonardSeria: Guitar Play-AlongFormat: 96 stron, A4, oprawa miękka + audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781476874487 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Metallica - The best of. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Clapton Eric - Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Rni - 20 rock classics. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Leszek Wachnik - fagot

Leszek Wachnik - fagot

Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie w klasie fagotu prof. Z. Płużka (dyplom z wyróżnieniem w 1995 r.).

Camerata Vistula

Camerata Vistula

Zespół wybitnych instrumentalistów - solistów i kameralistów założony w 1986 roku przez wiolonczelistę Andrzeja Wróbla. Jest jedynym w Polsce i jednym z niewielu w Europie zespołów zajmujących się wykonywaniem muzyki kameralnej w tak oryginalnym składzie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl