Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Guitar Play-Along Vol. 130: Iron Maiden (+ audio online) - nuty i tabulatura na gitarę elektryczną

109 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Iron Maiden to angielski zespół heavymetalowy pochodzący z Leyton w Londynie. Publikacja zawiera kolekcję utworów tego znakomitego zespołu w opracowaniu na gitarę elektryczną. Wydanie wzbogacone zostało o tabulaturę oraz akordy. Nuty przeznaczone dla początkujących gitarzystów.Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści:1. Aces High2. Flight Of Icarus3. The Number of the Beast4. Run to the Hills5. Running Free6. The Trooper7. Two Minutes To Midnight8. Wasted Years Tytuł: Guitar Play-Along Vol. 130: Iron Maiden (+ audio online)Artysta: Iron MaidenStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara elektrycznaWydawnictwo: Hal LeonardNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulatura, akordySeria: Guitar Play-AlongFormat: 72 stron, A4, oprawa miękka + kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781423496830 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Iron Maiden - Play guitar with... (utwory na gitar + CD) WYPRZEDA
PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Metallica - The best of. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Clapton Eric - Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl