Nuty: techniki gry na gitarze

Guitar Effects Pedals The Practical Handbook - Dave Hunter

197 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ten unikatowy podręcznik zawiera opisy (schematy) większości efektów gitarowych. W bardzo dostępny i przejrzysty sposób opisane sa poszczególne efekty pedałowe, ich działanie, charakterystyka oraz jakie efekty łączyć i jak najlepiej je wykorzystać. Znajdują się tu również wywiady z autorami najbardziej popularnych marek oraz z projektantami. Do książki dołączona jest płyta CD zawierajaca około 100 próbek dźwiękowych efektów.   Tytuł: Guitar Effects Pedals The Practical HandbookAutor: Dave HunterStopień trudności: Instrument: gitara Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 272 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780879308063 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

LD Systems DAVE 15 G3 SET zestaw akcesoriw do DAVE 15 G3
LD Systems DAVE 15 G3 SUB BAG pokrowiec ochronny na subwoofer DAVE 15 G3
LD Systems DAVE 10 G3 SUB BAG pokrowiec ochronny na subwoofer DAVE 10 G3
LD Systems DAVE 18 G3 SAT BAG pokrowiec ochronny na gonik satelitarny DAVE 18 G3
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl