Nuty: Nuty

Grzegorz Gerwazy Gorczycki: Os iusti meditabitur na 4 głosy (SATB), 2 skrzypiec i basso continuo - Mirosława Kaczorowska-Guńkiewicz, Feliks Rączkowski

17 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Utwór na 4 głosy (SATB), 2 pary skrzypiec, basso continuo. Nuty dla zaawansowanych. Słowa utworu oparto na tekście liturgicznym. Tytuł: Os iusti meditabitur, na 4 głosy (SATB), 2 skrzypiec i b.c.Autor: Grzegorz Gerwazy Gorczycki, autor opracowania: Mirosława Kaczorowska-Guńkiewicz, Feliks RączkowskiInstrument: 4 głosy (SATB), 2 pary skrzypiec, basso continuoStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychNotacja muzyczna: partyturaSeria: Wydawnictwo Dawnej Muzyki PolskiejWydawnictwo: PWMFormat: oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274013462 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Templin Grzegorz ″Gitara dla kadego″
AN Templin Grzegorz ″Chwyty na ukulele″
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
AN Templin Grzegorz ″Piosenki i zabawy z ukulele″ ksika
Formy muzyki kameralnej  - Forma Sonatowa

Formy muzyki kameralnej - Forma Sonatowa

Początków formy sonatowej można doszukiwać się w epoce baroku. Istotnym elementem dla rozwoju muzyki kameralnej jest powstanie sonaty triowej i solowej z basso continuo.

Anna Wójtowicz - skrzypce

Anna Wójtowicz - skrzypce

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec prof. Mieczysława Szlezera. Studia kontynuowała w klasie skrzypiec prof. Joshuy Epsteina w Hochschule des Saarlandes fur Musik und Theather.

Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z odpowiedziami artystów na pytania przesłane przez nasz portal. Wywiad dotyczy pierwszego polskiego nagrania kompletu 44 duetów na dwoje skrzypiec Béli Bartóka i Serenady na dwoje skrzypiec i altówkę Zoltána Kodálya.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl