Nuty: Felietony o muzyce klasycznej

Muzyczny punkt widzenia. Wejdź do świata muzyki poprzez słowa napisane zarówno przez specjalistów, jak i zwykłych-niezwykłych wielbicieli muzyki.
Jeżeli chciałbyś przesłać nam swój felieton dotyczący wydarzenia muzycznego, artysty, zespołu lub jakikolwiek inny ciekawy tekst dotyczący szerokopojętej muzyki klasycznej, śmiało skontaktuj się z nami pod adresem: [email protected]. Z przyjemnością umieścimy w naszym portalu ciekawe artykuły muzyczne.


Grunt to bunt. Rozmowy o Jarocinie. Tom 2 - Witkowski

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Drugi tom książki "Grunt to bunt" podobnie jak tom pierwszy zawiera około 60 wywiadów z ludĽmi związanymi z festiwalem. Książka ta daje nam możliwość zagłębić się nie tylko w sferę muzyczną i cofnąć się do czasów świetności festiwalu , ale także poznać sprawy administracyjne czy organizacyjne. Historia powstawania książki sięga do lat 90-tych, gdy autor zdegustowany brakiem informacji na temat polskiej muzyki rockowej, założył pierwszy muzyczny czat w Polsce, a parę lat póĽniej serwis "Jarocin Festiwal" i tam też zaczął zamieszczać rozmowy z artystami i widzami. Po trzech latach stwierdził, że warto te wspomnienia ocalić od zapomnienia w postaci książki. Nie jest ona czystym odzwierciedleniem serwisu, obie rzeczy uzupełniają się nawzajem.

Tytuł: Grunt to bunt. Rozmowy o Jarocinie. Tom 2
Autor: Grzegorz K. Witkowski
Stopień trudności:
Instrument:
Notacja muzyczna:
Wydawnictwo: In Rock
Format: 686 str., 205/140mm, miękka oprawa
Język wydania: polski
ISBN: 9788360157664

zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Shure SV 100 mikrofon dynamiczny
Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine, publicysta oraz autor wydanej w formie rozmowy z prof. Marią Szyszkowską kontrowersyjnej chwilami książki "Na każdy temat" porównuje głogowskiego gitarzystę Witolda Smorawińskiego do Chopina, a nawet legendarnej ABBY.

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Przedstawiamy kolejny odcinek cyklu „Muzyka wolności. W 100. rocznicę urodzin Leopolda Tyrmanda”. Przez osiem tygodni prezentujemy rozmowy z muzykami, którzy debiutowali w latach 50. ubiegłego stulecia. Bohaterem szóstego odcinka jest Wojciech Karolak – znakomity pianista, wirtuoz organów Hammonda,

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl