Nuty: Nuty

Grunt to bunt. Rozmowy o Jarocinie. Tom 2 - Grzegorz Witkowski

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Drugi tom książki "Grunt to bunt" podobnie jak tom pierwszy zawiera około 60 wywiadów z ludźmi związanymi z festiwalem. Książka ta daje nam możliwość zagłębić się nie tylko w sferę muzyczną i cofnąć się do czasów świetności festiwalu , ale także poznać sprawy administracyjne czy organizacyjne. Historia powstawania książki sięga do lat 90-tych, gdy autor zdegustowany brakiem informacji na temat polskiej muzyki rockowej, założył pierwszy muzyczny czat w Polsce, a parę lat później serwis "Jarocin Festiwal" i tam też zaczął zamieszczać rozmowy z artystami i widzami. Po trzech latach stwierdził, że warto te wspomnienia ocalić od zapomnienia w postaci książki. Nie jest ona czystym odzwierciedleniem serwisu, obie rzeczy uzupełniają się nawzajem. Tytuł: Grunt to bunt. Rozmowy o Jarocinie. Tom 2Autor: Grzegorz K. WitkowskiStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna:Wydawnictwo: In RockFormat: 686 str., 205/140mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788360157664 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Templin Grzegorz ″Gitara dla kadego″
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
AN Kossowska Beata, Templin Grzegorz ″Ksiniczka, pirat i harmonijka ustna″ ksika
AN Templin Grzegorz ″Chwyty na ukulele″
„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

Ostatni, 12. tom „Encyklopedii Muzycznej PWM” trafił do sprzedaży 12 lutego br. Tym samym zamknięta zostaje 33-letnia historia jednego z najbardziej ambitnych przedsięwzięć Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine, publicysta oraz autor wydanej w formie rozmowy z prof. Marią Szyszkowską kontrowersyjnej chwilami książki "Na każdy temat" porównuje głogowskiego gitarzystę Witolda Smorawińskiego do Chopina, a nawet legendarnej ABBY.

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Przedstawiamy kolejny odcinek cyklu „Muzyka wolności. W 100. rocznicę urodzin Leopolda Tyrmanda”. Przez osiem tygodni prezentujemy rozmowy z muzykami, którzy debiutowali w latach 50. ubiegłego stulecia. Bohaterem szóstego odcinka jest Wojciech Karolak – znakomity pianista, wirtuoz organów Hammonda,

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl