Nuty: NutyBeatlesi Za kulisami sukcesu - Ingham

50 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Ich twórczość stanowi jedno ze szczytowych osiągnięć muzyki rozrywkowej. Byli pomysłowi, zręcznie operowali muzycznymi stylami, mieli wrodzone wyczucie i muzyczną intuicję. Połączyli to z sobą i dlatego osiągnęli tak niewyobrażalny sukces. W ich przypadku to, co popularne, było jednocześnie najwyższych lotów. Zapoczątkowali wiele trwałych zmian w kulturze.

W tej książce znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat zespołu, jego historii i artystycznej spuścizny. Dowiesz się więcej o utworach i filmach, które nagrali, o miejscach, gdzie dawali koncerty, a także o ludziach, którzy wywarli na nich największy wpływ. Znajdziesz tu również zbiór ciekawostek związanych z zespołem.

Historia: od ciasnych liverpoolskich klubów po ogólnoświatową beatlemanię, rozpad zespołu i dalsze losy jego członków. Przenikliwe analizy i recenzje wszystkich albumów Beatlesów, a także ich solowego dorobku aż do Electric Arguments Paula McCartneya.

Tytuł: Beatlesi. Za kulisami sukcesu.
Autor: Chris Ingham
Typ publikacji: biografia
Wydawnictwo: G+J
Format: 496 str., twarda oprawa
Język wydania: polski

 

zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha Pacifica 611 HFM TBL gitara elektryczna, Translucent Black

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl