Nuty: Nuty

Grażyna Krzanowska: Rymowanki - trzy łatwe utwory na skrzypce i fortepian

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Rymowanki' Grażyny Krzanowskiej - pozycja z serii dziecięcej 'Świerszcz' - zawiera trzy proste utwory w opracowaniu na skrzypce i fortepian. Utworki wprowadzają młodych skrzypków i pianistów w świat ciekawej narracji muzycznej, chromatyki i naturalnych zmian metrycznych. Tytuł: Rymowanki - trzy łatwe utwory na skrzypce i fortepian Autor: Grażyna KrzanowskaStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypce, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: PWMFormat: 16 str., N4 (235x305 mm), miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: PWM12174   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
AN Marcus ″Koldy″ Na skrzypce i fortepian
PWM Rni - The Gypsy Violin. Album of world famous gypsy romances (utwory na skrzypce i fortepian)
Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl