Nuty: nuty na wiolonczelę

Grand Duos na wiolonczelę i fortepian - Michał Bergson, Błażej Goliński, Dominika Glapiak-Piłasiewicz

70 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Michał Bergson (Bergsohn) – polski kompozytor i pianista żydowskiego pochodzenia. Publikacja zawiera utwory jego autorstwa zaaranżowane na wiolonczelę i fortepian. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów: Grand Duo dramatique Op. 40 Grand Duo brillant sur des motifs de Bellini (razem z Pietro Laureatim) Tytuł: Grand Duos na wiolonczelę i fortepian Autor: Michał Bergson; Redaktor: Błażej Goliński, Dominika Glapiak-Piłasiewicz Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: wiolonczela, fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Eufonium Format: 72 strony, A4, oprawa miękka Język wydania: polski ISBN: 9790801565877 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Kawai GX-3 Grand Piano fortepian 188cm
Yamaha GC2 PE Baby Grand fortepian (173 cm)
Yamaha GC1 M PE Baby Grand fortepian (161 cm)
Yamaha GB1 K SG2 PE Baby Grand Silent fortepian (151 cm)
Dominika Glapiak

Dominika Glapiak

Dominika Glapiak jest pianistką pochodzącą z Gdańska. Jest związana z Gdańską Akademią Muzyczną, gdzie pracuje jako instruktor, a także realizuje doktorat.

Błażej Goliński – wiolonczela

Błażej Goliński – wiolonczela

W roku 2002 z wyróżnieniem ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie wiolonczeli prof. Romana Sucheckiego. Uczestnik Mistrzowskich Kursów Interpretacji oraz Lekcji Mistrzowskich.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl