Nuty: nuty na wiolonczelę

Gran Sonata na wiolonczelę lub fagot i fortepian - Theodor Friedrich Kniewel, Krzysztof Sperski, Grzegorz Sperski, Anna Prabucka-Firlej

60 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera utwór autorstwa Theodora Friedricha Kniewei'a - pedagoga, dyrygenta, teologa i pedagoga. Opracowanie na wiolonczelę lub fagot i fortepian, nuty na skrzypce i fortepian, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Gran Sonata na wiolonczelę lub fagot i fortepian Autor: Theodor Friedrich Kniewel; Redaktor: Krzysztof Sperski, Grzegorz Sperski, Anna Prabucka-Firlej Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: wiolonczela lub fagot i fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Eufonium Format: 80 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: polski, francuski ISBN: 9790801565327 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dean Gran Sport TBZ gitara elektryczna
PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
AN Ba Krzysztof ″Dreams″ CD
AN Ba Krzysztof ″Wojny gitarowe 2009″ + CD
fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki urodził się 23 listopada 1933 roku w Dębicy w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Początkowo uczył się grać na skrzypcach i pobierał lekcje kompozycji u Franciszka Skołyszewskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl